Pitanja i dileme vezano za fakultet

Started by Jovana Bg-Bl, 17-03-2009, 12:25:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jovana Bg-Bl

Sta se to desava na nasem faxu-ko je sada sef farmaceutima?

Hvala na dobrodoslici  :cvet

banja luka

pozdrav svima! :cvet
na nasem fakultetu kao i uvijek svasta i nista! :wink:
sto se nastave tice novi koordinator je dr. Kordic i on je za sada zaduzen za farmaceute!Eto! :~

pozZ iz bl od bl   :wave:

frckica-j

Dobro do¹la Banjaluko!
:jub:

Maki078

Da li neko zna kod koga treba da se sada(ovog ljeta) uzimaju uputnice za polaganje ispita u Bg?u studentskoj sluzbi niko ne zna..nemaju pojma,navodno:)))HELP!

frckica-j

Kordiæ je ¹ef svima, jer je on sad prodekan za nastavu, svim odsjecima, i koliko mogu da skonatm, neke stvari su krenule na bolje, bar mic po mic. Ali, da ne ureknem situaciju, vidjeæemo kako æe se stvari u buduænosti razvijati.

©to se uputnica tièe, to veze nemam!!! Koliko ja znam nije uop¹te dozvoljeno da se ispiti pola¾u u Bgd. Ali vidim, da nisam ba¹ upuæena. Da nam objasni¹ ne¹to oko toga?

Maki078

Nemam sta posebno za objasniti...izgleda da je doslo do nesporazuma,ja sam mislila da jos uvjek vazi za apsolvente opcija da se po dogovoru sa profesorom  moze ici sa uputnicom u Bg polagati ispit...ne mogu vjerovati da toga vise nema i da moramo cekati ispitne rokove u Bl,tj.ovim tempom do diplome cemo stici za nekih 10 godina:)...DEBILIZAM
Sorry,ako neko nesto sazna vezano za uputnice za Bg i da eventualno ponovo to odobre,neka javi...pozz

frckica-j

Ja sam èula da ne mo¾e, ali da se to ipak radi, tiho, ti¹e. Nisam sigurna!!!

frckica-j

Zna li iko odgovor na pitanje: ako je bio junski rok iz tehnologije hoæe li biti i julski? Ili bude samo jedan?

farmaceut_bl

da li moze neko da mi kaze, da li ce biti prenosa za bolonjce, tj.za drugu godinu? ja se iskreno nadam da ce biti kao i prosle god. 15 bodova...ali me zanima da li je bila sednica i da li se ista konkretno zna?  :roll:

Jovana Bg-Bl

Quote from: Maki078 on 14-06-2009, 14:06:09
...ne mogu vjerovati da toga vise nema i da moramo cekati ispitne rokove u Bl,tj.ovim tempom do diplome cemo stici za nekih 10 godina:)...DEBILIZAM
Sorry,ako neko nesto sazna vezano za uputnice za Bg i da eventualno ponovo to odobre,neka javi...pozz

aha...zamisli koji debilizam kad ja ,koja zivim u Beogradu,putujem na svaki ispit u BL  :wall:
Stupar mi je bas rekao da to nije normalno.
Quote from: frckica-j on 14-06-2009, 20:07:04
Ja sam èula da ne mo¾e, ali da se to ipak radi, tiho, ti¹e. Nisam sigurna!!!

Kako frckice,kad traze uputnicu koju je potpisala Zdenka,a ona ne da?!!!!!!!!
Ja pisala molbu ,odbila me.  :puca2:

frckica-j

Znaèi treba uputnica? Nisam znala.

Jovana Bg-Bl

Nije fora sto treba uputnica...sad ni to ne pomaze!Ma ni molba,ni razgovor...nista.Znaci,nema polaganja ispita u BG  :wall:(sem jednog,koji je u dosluhu sa prof iz BG,ali to niko od "bitnih" ljudi sa faxa ne zna).

frckica-j

Jedino znam da se sigurno analitika lijekova mo¾e polagati u BG jer profesori dolaze 2 putas u godini, ¹to je zaista malo. Ali ne znam treba li uputnica...  :hm

KLIKILI

Ne treba uputnica za analitiku lijekova,tu 2 puta godisnje dolaze profesori i odrze ispit,tako da se jedino analitika lijekova polaze u Beogradu.

sweety_55

cao svima! :) jel mi moze neko reci na kojoj je godini farmacije u bl predmet koji se zove uvod u farmaciju??? hotno potreban odgovor......unaprijed se zahvaljujem :)