Raspored ispita u narednom periodu

Started by frckica-j, 21-03-2009, 00:26:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tamara87

Usmeni iz bromatologije bi trebao biti posle 15.09.

frckica-j

Farmakokinetika je 17. 09. ili bi tada trebalo da bude. Jo¹ nisu iza¹li taèno mjesto i vrijeme.

frckica-j

Oktobarski ispitni rok za Organizaciju zdravstvene djelatnosti i Osnove industrijske farmacije i kozmetologije biæe odr¾an 06.10.2010. u 11h.

Termin odr¾avanja ispita iz Farmakokinetike jo¹ nije odreðen, ali vjerovatno æe biti u drugoj polovini oktobra.

Jovana Bg-Bl

Jel se zna nesto za analitiku lekova,kad ce biti?
Ako neko ide do barake da baci pogled...plse!

Jovana Bg-Bl

Proslo je 10 dana i niko,ali NIKO nece da proseta 15-20min da mi javi za fucking analitiku...jbmti kolegijalnost  : 037 037

tamara87


Jovana Bg-Bl


tamara87

Najvjerovatnije neæe biti rok iz Analitike u ovom semestru, jer bolonjci dobijaju Analitiku lijekova kao predmet tek u sledeæem semestru.

tamara87

mo¾da i bude rok u prvoj polovini novembra, ako ne¹to saznate-javite...  :thanx2:

tamara87

izgleda æe analitika biti oko 15., da li neko planira da izaðe na taj rok?

kalimero

pozz :wink:
da li neko zna bilo kakvu informaciju o decembarskom roku iz medicinske biohemije????

hvala unaprijed :ok:

frckica-j

Jasminka inaèe redovno dr¾i rokove zadnji èetvrtak u mjesecu. Ove godine to je 30. decembar, pa jeste malo upitno da li æe tad biti rok ili ne. Najbolje je otiæi kod nje na konsultacije. Znala sam kad su ali vi¹e se ne sjeæam...  :ohwell:

Oglas mo¾e da bude i na oglasnoj ploèi za biohemiju. Nakon sanacije nove lokacije, oglasna je pomjerena na najvi¹i sprat, tamo do ulaza u leboratoriju za asistente.

kalimero

hvala na informacijama :~
ni¹ta u decembru od roka.....ali ima januar :jub:

Jovana Bg-Bl

Nacula sam da ce tehnologija(usmeni) biti 3.februara...proverite ipak.:)

vanja85

da li iko zna kad se moze ocekivati analitika???? ako bi uskoro bila da se sprema :roll:  ili ce biti u sledecem semestru?????