Glavu za Kosovo[Opste pitanje-Vredi li ratovati]

Started by alexica, 30-01-2008, 18:58:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alexica

Jos od '99. se plasim bilo kakvih ratnih insinuacija ali ovo sto sam videla pre neki dan me je bas uplasilo. Na stanici na NB-u zalepljen plakat iz tri dela, pise na albanskom, srpskom i engleskom: Glavu za Kosovo! I ciji je ovo marketinski potez, nekoga ovde, u Srbiji, nekoga odozdo, ili nekoga ko kontrolise i nas i njih? I nisam sigurna kako bi reagovala nasa populacija na uzimanje Kosova jer iako je rata svima preko glave mi smo ipak Srbi, junaci poznati sirom sveta koji su ratovali i kad je trebalo i kad nije...

Girl

Mene je to samo uzasnulo, ima plakata gde hoces, a u potpisu stoji neka web adresa 'familija' ili sl.  :ninja:

Masha

Ma, ti koji su lepili neka idu i neka ratuju, ako do toga uopste i dodje. Mada, ti koji mnogo pricaju i lepe, obicno ostanu samo na tome, a drugi idu i ginu. E, Srbijo, Srbijo, tesko tebi kad nista na greskama nisi naucila.

dirigent

Ne treba ratovati. Ni Kina ne ratuje sa Tajvanom , samo je postavila milenijumski  standard Tajvan je deo Kine i gotovo.
      Nece Kosovo nikad postati jace od Srbije , prema tome sto bi se zabrinjavali.

Bred

O tome sam vec pisao.
DS je za to optuzila SRS.
Dirigent, mi i Kina nikad  i nikako ne mozemo da se poredimo, zanmo koliko je Kina a koliki smo mi.
:ohwell:

SLATKIS

ha ha smesno mi i kina smo nebo i zemlja upravu je bred tako smo malecki i svi nas gaze
ja znam da je svima ratovanja preko glave i ja se iskreno nadam da ce se naci neki razuman nacin da kosovo ostane nase to ja sigurno najvise zelim!

Bred

Ama ljudi, zaboravite ratovanje za Kosovo :! Toga sumnjam da ce vise ikad biti bar ne dok smo mi zivi  :wink:

Darker

Ja bih zaboravio,ali me Groba podseca :K

Gla**c za Kosovo! :siza:

Bred

To je predrasuda i sterotip jer si slep da vidis bilo sta drugo osim onoga sto ti zuti serviraju  :K :K :K

vucko81

Е Даркеру сад га бас претера, које си ти нула од човека  :batina

Darker

Ok, je l'sad mislish na Kineze? :loptica:

Vampire 666

Quote from: Darker on 31-01-2008, 15:13:48

Gla**c za Kosovo! :siza:

Neverovatno, ali istinito, licno poznajem ljude iz SRS-a koji imaju isti ovakav stav u vezi sa KiM!

Al-Jasmina

Quote from: Bred on 31-01-2008, 14:40:55
Ama ljudi, zaboravite ratovanje za Kosovo :! Toga sumnjam da ce vise ikad biti bar ne dok smo mi zivi  :wink:

:hm Iskreno se nadam,
ali dovoljna je samo varnica da bukne neki pozar.
Samo da rata ne bude  :wall:

Bred

Dzazira, ptice zloslutnice  :F :K
Nece biti rata :!
:wink:

Darker

Aj kad ka¾e¹! Ja ti evo verujem. Oæe¹ umesto mene da se prijavi¹ ako ga ipak bude?
@ vuèko, a je l' mogu bar 1 da budem, pliiiiiiiizzzzzz? :cvet :Bog