Koncerti u Beogradu

Started by Bred, 09-05-2006, 11:39:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Bred

Kao ¹to je juèe „Blic“ objavio, Sting æe 19. juna odr¾ati koncert na Petrovaradinskoj tvrðavi u Novom Sadu, ¹to je potvrðeno i na zvaniènom sajtu popularnog engleskog pevaèa. Kako nezvanièno saznajemo, ulaznice za Stingov nastup æe uskoro biti pu¹tene u prodaju, a ko¹taæe do 20 evra.

Inaèe, bina za koncert æe biti sme¹tena na prostoru na kome se tokom „Egzita“ nalazi Mejn stejd¾, a kompletna produkcija (ozvuèenje, rasveta...) je Stingova.

Izgleda da je taèna izreka „dok jednom ne smrkne, drugom ne svane“, jer, nakon ¹to je beogradski nastup, koji je trebalo da organizuje kompanija „Multimedija koncerts“ otkazan zbog tehnièkih razloga (zato ¹to „Arena“ nije dobila upotrebnu dozvolu na vreme), novosadski koncert æe organizovati „Komuna“, koja je iskoristila postojeæi termin odreðen za Beograd. Naime, prièa se da su „Komuna“ i „Multimedija koncerts“ pre nekoliko meseci Stingovom menad¾mentu uputili paralelne ponude za organizovanje koncerta, na Petrovaradinu, odnosno, u beogradskoj „Areni“. Podseæanja radi, ljudi iz „Multimedija koncertsa“ su zbog problema sa „Arenom“ Stingovom menad¾mentu kao alternativu ponudili da se koncert organizuje na stadionu Zemuna.

Meðutim, ta ponudu je odbijena jer je, kako saznajemo, u ugovoru sa firmom „Multimedija koncerts“, kao jedina lokacija za beogradski nastup navedena upravo „Arena“ u kojoj je Stingov produkcijski tim ¾eleo da isproba novu postavku opreme za hale.

Na kraju, ispostavilo se da æe se nova oprema testirati 20. juna u Budimpe¹ti, a Sting æe umesto u Beogradu, nastupiti u Novom Sadu, u organizaciji „Komune“, i to na otvorenom...

Ali, najva¾nije je da èuveni pevaè, nakon nekoliko neuspe¹nih poku¹aja, napokon dolazi u Srbiju.

A. Novakoviæ

Darker

#1
Najd¾el Kenedi
15.06.2006.
Taèna lokacija jo¹ nije objavljena...

16.10.2006.SKC Beograd
BLIND GUARDIAN ( Germany )
Support:Astral Doors ( Sweden )

Darker

#2
Simply red - 31.08.2006.


Zvanièna informacija!!!(Potvrðeno na sajtu)
30.07.2006.
Whitesnake
Ta¹majdan, Beograd

U Evropi su karte oko 30€, nadam se da æe prema nama biti milostiviji...

Dakle, jesu milostiviji, ali se nisu ba¹ pretrgli... Karte su u prodaji od 25.04. i iznosiæe 2000 din.


Karte se mogu kupiti na blagajnama SKC-a, Doma omladine i Felix-shopa

Darker

nasty girl::

Prodaja karata za koncert Blind Guardiana pocinje 15. maja. Cena karte je 2.000 dinara u predprodaji. Broj karata je limitiran, jer je kapacitet SKC-a 1000 ljudi.

Prodajna mesta:

Felix - Beograd

Darker

EKSKLUZIVNO!!!!!!

05.02.2007 SKC Velika Sala

Therion
Grave Digger
Benedictium


12.06.2006.
Motorhead
Beograd

13.06.2006.
Ba¹ta SKC-a
Sisters of Mercy!!!
Karte su oko 1500 din...

18.06.2006.
Gotan Project
Beograd, pretpostavljam Sava Centar...

Darker

nagflar_the_great::

Nova TUBORG nagradna igra... Izmedju ostalog i besplatne karte za Depeche Mode!!! Znaci, ja od sad ne pustam flasu Tuborga, ko je.. Junski ispitni rok!!!

ZASTO LI ME NE CUDI TO STO NA STINGOVOM SAJTU NEMA KUPOVINE KARATA ZA KONCERT gde? u bEOGRADU....

Je li, sta rekoste, kada je TACNO taj Bling Duardian?
So let it be heard: 'Time stands still at the Iron hill'....

A ovaj KING DIAMOND je u SKCU i karta je 1000 din. jos uvek...

Pozurite!

nasty girl

#6
05.11.2006.
Tankard & support
Mala sala Doma omladine
cena karte je 850 din.
[/color]

15.12.2006.
Vader
Amon Din
Beograd
[/color]

Darker

12.07.2006.
Sava Centar

Joe Satriani

16.08.2006.
Morbid Angel
Domaæa podr¹ka: Amon Din
Ba¹ta SKC-a

09.06.2006.
Disciplin A Kitchme
Ba¹ta SKC-a

lijepa bosanka

#8
Darker,a Cecin koncert na U¹æu ???

Ti to sigurno zna¹..... :P :>

Sad ozbiljno.....KONCERT JE NA U©ÆU, 17.O6.2006.
                     ULAZ JE 500 dinara (koliko sam ja cula!!!) :o

Bred

Jeste, 500din. Darker inace ne gotivi Cecu :>
Bosanka, jesi kupila karte?

Darker

Naravno da znam... Ali tu informaciju od mene èuti neæe¹... :X :X >:( >:(  :>
Da ne ulazim u rasprave ovde, ako ti se prièa o dotiènoj, otvori temu, nemam ni¹ta protiv...

vladimir

Ја се над'о-биће за џ!!! :o
Ал' ћу свакако да идем! :>

lijepa bosanka

 :> :> :> Ало,Даркер,па јесам Босанка.....али толико је очигледно да такве информације нећу чути...
Мало сам те прозивала... :wink: :wink:, а одавно посјећујем сајт,још док си ти најгоре писао и пљувао по "народњацима"!!!!

Нисам још купила карту.... :( Морам још тачно да се договорим ко ће ми од другарица ићи.....
Али сигурно идем!!!!

Darker

Znaèi, jo¹ jedan post o dotiènoj i zakljuèavam temu >:( >:D >:D >:D
:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>
Ajde, ¹ta ste se ukakili, nisam ja toliko stra¹an... Sem ako mi jo¹ neko pomene to u ovoj temi!!!!!!! :> :> :> :>
Aj mi naði kad sam ja to najgore pljuvao po narodnjacima?? ©ta æe¹, starost, ishlapilo :> :> :>
Elem, mojne smarate da otvaram temu narodnjaci, ba¹ mi se to ne radi...

vladimir

Ceca ce imati mocno ozvucenje na svom koncertu na Uscu 17.06.2006. godine... :>

Quote from: Darker on 18-05-2006, 23:16:56
Znaèi, jo¹ jedan post o dotiènoj i zakljuèavam temu >:( >:D >:D >:D
:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>
Ajde, ¹ta ste se ukakili, nisam ja toliko stra¹an... Sem ako mi jo¹ neko pomene to u ovoj temi!!!!!!! :> :> :> :>

Izvini! :> Nisam mogao da odolim... >:D