Jedinica

Started by Darker, 27-09-2006, 23:54:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pop

Darkeru, to za naucno-obr. na rts-u bi bilo extra fenomenalno... Zaboravio si da dodas za Tijanica najbitniju stvar, a to je da je bio od '96. ministar informisanja i to na licni predlog Mire Markovic i JULa. Zato me i ne cudi da je juce izabrao Vucica (koji ga je nasledio na mestu ministra '98.) u programski savet rts-a.

P.S. Onu sliku srpske 'majke' sa zemunskim klanom treba pokazati svim njenim braniteljima sa teme o njoj na forumu.

Darker

Ne bi menjali mi¹ljenje iè, veruj mi, pitaj Breda i LB, ako ne veruje¹ :wink: :wink: :wink:
A onaj Èedolina, jeste pacer, ali ima m**a ko planine :K :K

pop

Slazem se i za m**a, treba pocepati ostavku onog ministra morza dok ti je hekler u rebrima.

vladimir

#18
Quote from: Darker on 30-09-2006, 22:46:58
A onaj Èedolina, jeste pacer, ali ima m**a ko planine :K :K

Matori, i ti bi imao isto to da ¹mrèe¹ "belo" koliko i on. :wink:


Quote from: Darker on 29-09-2006, 23:25:38
P.P.S. Brede, ako si gledao, mogao si da primeti¹ srpsku Majku, kako sedi i æaska sa Legijom i Spasojeviæem za istim stolom!! ®iva nam bila jo¹ 100 godina i 200 istih takih srpskih junaka nam rodila!! :F :F :F :F :F

Nije da sad branim Cecu, ali mislim da je tog istog Spasojeviæa gorepomenuti Èeda poseæivao u zatvoru, zavr¹avao mu vanredne posete ( i jo¹ sva¹ta-ne¹to )...A i prièa se da je jako èesto navraæao kod ©iptara na gajbu... :hm

pop

Vlad, buraz, upravo je cela emisija bila o tome ko su bili Zemunci, JSO i ekipa, i poprilicno dobro je objasnjeno sta se desavalo posle 5.10.2000., zasto i kako su se ponasali ljudi iz svih struktura vlasti. Nemoj zaboraviti ko je podrzao pobunu crvenih (beretki), a ko je dobio cev u rebra.
A da, neko je dobio i mob vredan soma evra i ko zna sta jos od Zemunaca, a bio je tada glavni savetnik za bezbednost druga predsednika SRJ, kao i nacelnik vojne Kontra-Obav. sluzbe. Mislim naravno na gen. Acu Tomica.
Elem, drago mi je da si se ukljucio u ovu temu :)

Bred

Pa, mozda i mene za 10god optuze ili etiketiraju kao mafijasa, nepozeljnog, ovakvog ili onakvog zato sto sam se  slikao sa tobom Darker :wink:
B92 cenim jedino zato sto znam da se eventualno svi oni kojima je neko pravo ugrozeno mogu da se obrate njima i ovi bi toobjavili. pada mi npr samo policijska tortura

vladimir

Veruj mi, svi iz vlasti , u bilo kom vremenskom periodu, su i te kakao povezani sa mafijom i podzemljem.A to na B92 neæe da ka¾u... :wink:

Darker

QuoteMatori, i ti bi imao isto to da ¹mrèe¹ "belo" koliko i on. :wink:

QuoteNije da sad branim Cecu, ali mislim da je tog istog Spasojeviæa gorepomenuti Èeda poseæivao u zatvoru, zavr¹avao mu vanredne posete ( i jo¹ sva¹ta-ne¹to )...A i prièa se da je jako èesto navraæao kod ©iptara na gajbu... :hm

O èedi znam dosta, stvarno. Sva¹ta jeste, ali da je d¾anki, to je kvalifikacija ljudi koji nemaju nekakav pametan argument protiv njega, pa im je onda najbolji- on je narkoman! Isto tako si i i ti narkoman! :K

Upravo o tim posetama i prièam, nigo drugi iz vlasti nije imao mu** da ode da pregovara sa dotiènima...

vladimir

Quote from: Darker on 02-10-2006, 13:10:44
O èedi znam dosta, stvarno. Sva¹ta jeste, ali da je d¾anki, to je kvalifikacija ljudi koji nemaju nekakav pametan argument protiv njega, pa im je onda najbolji- on je narkoman! Isto tako si i i ti narkoman! :K

Jesam! :K

willie the scot

moram da izrazim divljenje prema tim likovima koji su samarali generala...covece,njih 300 protiv citave drzave i niko im nije smeo nista...nemojte da me pogresno shvatite to je vito corleone tip divljenja...
kljucno pitanje-da li stvarno mislite da je jso ubila djindjica i mislila da se izvuce s tim?...jesu dileje ali ne tolike...
sam dule mihajlovic je jednom rekao da su umesane strane sluzbe,posle je razmislio pa zakljucio da nije pametno da ide tom stazom...

pop

Mislim da onaj morz Mihajlovic nista pametno ne moze da zakljuci, tako da ne uzimam njegove izjave za previse relevantne. A sto se mladog lafa Jovanovica tice, pa valjda kao farmaceuti treba da znate kako izgleda neko ko se strasno puca vec 10 god. (koliko se tvrdi za njega). Znam likove iz kraja koji posle 2-3 godine shmrke ne znaju 'di su i izgledaju k'o Aca Lukas, a kamo li posle 10.
Vlad, sto se veza vlasti sa mafijom tice, ponovicu ti da je u emisiji dobro objasnjeno kakva je situacija bila posle 5.okt., odnosno kako su mafija i njihovo obezbedjenje (JSO) iskoristili haos u tom periodu da steknu dobre pozicije sa svima. Mislim da uopste nije sakrivena veza vlasti i njih, vec su objasnjeni i razlozi za istu, kao i cena koja je placena za to.

Vampire 666

ta prica da je on neki narkoman stvarno ne pije vodu...ipak ima suvise dobar rezon i look za jednog teshkog narkomana...

Bred

vamp, ova izjava ti je biser, hahahaha. :>