Jedinica

Started by Darker, 27-09-2006, 23:54:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Darker

Mislim da bi ovaj film(iako je malo proðinðiæevski obojen) trebalo pu¹tati na RTS-u svaki dan umesto nauèno-obrazovnog programa. Jel gledao neko? Utisci??

Vampire 666

u pravu si....dosta mi je onih koji prichaju "Djindjic je ubijen jer je radio sa mafijom, dilovao drogu i krao pare"....ovaj serijal lepo objasnjaava neke stvari....chak i Chedu...to ni ja nisam znao (zasto je imao kontakre sa onim krimosima)....

pop

Sta god ljudi mislili o B92, oni jedini imaju muda da puste ovakve emisije. Tijaniceva Kostunivizija ne bi ovo pustla ni kad polude. Posto smo kao narod dokazali koliko smo zaboravni, samo na ovaj nacin mozemo da se podsetimo. Ne treba ziveti u proslosti, ali treba uciti iz iste inace cemo opet u blato.
Mislim da je emisija vrlo profesionalno odradjena, sa puno argumenata, kao i uostalom vecina stvari koje rade ljudi iz lista Vreme.

KaBoom

Odlièna emisija. Gledao sam deo prvog i ceo drugi i treæi serijal. Stvarno ima sve detaljno obraðeno. A jako mi se svideli oni treninzi Super Tigrova, koje je legija trenirao, bilo je discipline i obavljali su "posao" èisto, bez muèenja, bez maltretiranja - metak i æao. E sad, da su bili mafija i pobili naroda jeste taèno i sad lepo za to ispa¹taju... Koju opremu i ovlasti su imali, nikome se nisu pravdali - mnogo jaka jedinica!

lycos

jedna od retkix emisija te vrste..odlicna je,samo mi je zao sto sam propustio treci deo..

Bred

Imam predrasude koje se ticu politickog programa B92.......................

pop

Brede, bas sam zato i rekao 'bez obzira na sve', poenta je da to oni nisu pustili, pitam te ko bi? Isto vazi i za Insajder. Da nema takvih emisija, niko ne bi podsecao kakve su se stvari desavale. Naravno, nista ne treba uzimati zdravo za gotovo, ali treba cuti vise strana pa prosuditi.
Kada sa jedne strane postoji Kurir, Press, Most i jos milion slicnih osvedocenih tendencionih radikalskih medija koji uzdizu Legiju, Arkana i ostale, mnogo mi je drago kad neko na argumentovan nacin pokaze o kakvoj se politici i kakvim zlocincima radilo.

Bred

Pa znas, to je pitanje dal je i koliko neko bio zlocinac a more tih , kako ti kazes, tendecioznih radikalskih medija je upravo kontrareakcija na antisrpske televizije kao sto je B92.

Vampire 666

B92 nije antisrpska televizija vec su jedini koji imaju m*da da prikazu svaku krajnost ma kakva ona bila i prilicno objektivno komentarisu realnos ma koliko se to nekima na svidjalo....

katarina

Ako je to ona emisija sto se davala ponedeljkom, poslednje tri nedelje, onda sam gledala! Konacno neko da obelodani sta su mangupi radili! Zao mi je samo sto nisam imala video da snimim sve tri emisije!

Bred

B92 objektivna?! Sve je, samo ne to. Mozda je ta emisija i kvalitetna, ne znam, ali kazem da imam podozrenje prema svemu sto dolazi sa B92. Svako valjda moze da primeti da su i suvise naklonjeni Dsu i Cedi.

Vampire 666

jok, treba da reklamiraju radikale.....


btw el neko ima sve tri epizode jedinice u digitalnom obliku?

willie the scot

ima,snimio sam za tebe...
jel se secate cede iz insajdera?"jeste isli u silerovu?"-"pa,ne,nisam isao u silerovu!"...nemojte da se lozite...
bio sam na jednoj svadbi gde su radikali i ds igrali kolce...fenomenalno...kao iz kuma...bunch of pesanovante...

pop

Quote from: Vampire 666 on 29-09-2006, 08:04:17
B92 nije antisrpska televizija vec su jedini koji imaju m*da da prikazu svaku krajnost ma kakva ona bila i prilicno objektivno komentarisu realnos ma koliko se to nekima na svidjalo....

Slazem se s tim. Dosta mi je etiketiranja da je antisrpsko sve sto je protiv primitivizma i radikala. Ne mogu Nacional i slicni da budu odgovor ni na sta jer su 90.-ih opstajali samo takvi, miljenici rezima. Pre ce biti da je obrnuto. Nego, ne rece mi, Brede, gde bi drugde video emisiju kao sto je Jedinica ili Insajder?

Darker

Ma na Pinku, umesto sve za ljubav :> :> :>
Ka¾em, na rts-u pu¹tati kao nauèno-obrazovni program!!! samo ¹to je isti taj Tijaniæ pisao tekst Mihailovu pred izbore, ako se seæate, gde dotièni nabija Ds-u da su ubili Ðikija... :F :F :F
Brede, da li si ti gledao to? Kada gleda¹ snimke i slu¹a¹ njih same ¹ta o tome prièaju ne mo¾e¹ da bude¹ ba¹ toliko skeptièan... Bravo za b92, to je jedino ¹to geldam na toj televiziji, ali to je za sve pare!!!
P.S. Najjaèi mi je onaj voða navijaèa iz prve epizode, onaj bez pola zuba u vilici i sa kaèketom, koji ne mo¾e da sklopi prostu reèenicu :> :> :> ako taj nije preklao jedno stotinak ljudi, ni¹ta nije uradio...
P.P.S. Brede, ako si gledao, mogao si da primeti¹ srpsku Majku, kako sedi i æaska sa Legijom i Spasojeviæem za istim stolom!! ®iva nam bila jo¹ 100 godina i 200 istih takih srpskih junaka nam rodila!! :F :F :F :F :F