5. Oktobar

Started by Vampire 666, 05-10-2006, 05:43:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

Nemam komentar.Kada mi neko posle svega ka¾e da nije bilo izborne kraðe i da DOS nije pobedio na izborima, stvarno nemam nikakav komentar... to je matori tvoj stav, koji je mnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooogo pogre¹an po mom mi¹ljenju... Evo, suzdr¾ao sam se, ne ku¹aj me vi¹e Ðavole >:D

zoe

Brede, bas me zanima sta mislis da bi bilo u drugom krugu? Pa covece, tada se digla kuka i motika, onakva izlaznost na izborima, ma sve je bilo jasno i da nisu brojali... Jednostavno je bilo vreme da se desi sta se desilo!

willie the scot

nema vecih fasista od beskompromisnih boraca za demokratiju.


Darker

QuoteJednostavno je bilo vreme da se desi sta se desilo!

netaèno. vreme je bilo mnoooooooooogooooooo, mnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooogggggoooooooooooooooooooooooooooooooooo pre toga...
Pre 4 izgubljena rata. Pre rekordne inflacije (bar smo u neèemu naj na svetu). Ma mislim, da ne nabrajam vi¹e, opet æu morati da pijem lekiæ. ne Bojana. :K :K :K :K

Elem, ti isti legalisti su ubili Ðinðiæa. I ti, ¹efe, kao legalista ga pljuje¹ kao izdajnika i stranog plaæenika. A gmaza i zlotvora koji je zbog sopstvenog inaæenja umro u krevetu oplakuje¹. lepo. Nikad mi nije bilo jasno za¹to je dobro ¹to su ubili Isusa, pa tako ne kapiram ni ovo, ali uvek æe biti takvih ljudi, da ne ka¾em ne¹to mnogo gore... Umro je zbog grehova na¹ih. Ajde. Sve æu da progutam. Samo moooooolim te, nemooooj da me tera¹ da ka¾em i kako je ukusno, sa prièom kako DOS nije pobedio u prvom krugu.

Isti ti legalisti nisu dali Zoranu da satre sve ¹to je imalo ikakve veze sa JUL-om i SPS-om u rts-u vojsi, panduraciji. Isti ti legalisti, da su se pitali(hvala Bogu pa nisu) dozovlili bi da se tiranin i njegova mila porodica i dan danas ba¹kare sa na¹im paricama od poreza, koje bi im i¹le kao pomoæ. Eeeeeeeeeeej, pomoæ!!?? Ja njima treba da poma¾em??? Mislim, ok je okretati drugi obraz, ali ovo veæ zalazi u mazohizam. I ti isti legalisti nam danas kroje ustav na Milo¹eviæevim tekovinama i sa njegovom retorikom. Da ne pominjem onu gmazoidnu figuru ("jaèi smo od sudbineeee") zahvaljujuæi kojoj ti legalisti i imaju vlast... Ðinðiæ se prevræe u grobu, pokoj mu du¹i...

Zoe, da ne bude zabune, sve ovo se odnosilo na Velikog Brata, ne na tebe :wink:

Wilie, majke mi, bolje biti radikal, pa se jasno deklari¹e¹ kao politièka opcija sasvim strana bilo kakvoj Evropi i bilo kakvim demokratskim (bez)vrednostima, nego kao, furati demokratiju, pa za jedno 100 godina se mo¾da ne¹to i desi. Bolje radikali od toga, svega mi...

Vampire 666

s obzirom da mi je Darker ukrao leksilijum moram ponovo da se ukljucim...Gde vi bre zivite ? Jel ste devedesete proveli u hibernaciji ili u zapadnoj evropi?
Kakvi legalisti? Pa ti legalisti su omogucili reinkarnaciju SPS-ovaca i JUL-ovaca pogotovo. Oni su sprecili Djindjica i njegove istomisljenike da odrade takozvani 6. Oktobar, koji se ni dan dans nije desio...i to zarad sitnih licnih interesa...

Darker

Upravo to! Ne bi èak ni bio toliki problem biti trut i pu¾ na politièkoj sceni, ali biti trut iz sopstvenog interesa je ne¹to hiljadu puta gore...

pop

Darkeru, i meni si ustedeo dosta 'mastila' svojom porukom, pa da se ne raspisujem previse...
Vrhunac apsurda, neznanja pa i bezobrazluka je reci da tada Kostunjavi ili bolje receno DOS nije dobio u prvom krugu  :twisted:. To je bilo toliko neverovatno ocigledno, cak i u toj situaciji kad su sabrani falsifikovani glasovi iz Crne Gore i sa Kosova (gde su navodno hiljade Shiptara glasale za Milosevica), da je i sam tiranin to posle potvrdio kada je video da nema kud. Da ne pricam da je Shesheljenko jos na osnovu preliminarnih rezultata rekao da je sve gotovo.
Poenta je da je trebalo poslusati Djikija da se 6.oktobra otpuste sve sudije, panduri i radnici rts-a, pa da se raspise novi konkurs na koji ce svi konkurisati. Znamo dobro ko je bio protiv toga i kako nam se sve to obilo o glavu.

Jack-Jack

Quote from: Darker on 07-10-2006, 22:27:15
Pre rekordne inflacije (bar smo u neèemu naj na svetu).


:OFF

Heh,mislim da ni u tome nismo naj. Treci smo. Ispred nas su Argentina( ne znam koje godine) i Nemacka pre dolaska Hitlera na vlast  :K

p.s nadam se da me Darker nece sada  :F  zbog ovog off-a u ovom raspolozenju . Poz  :ziveli

:OFF

Darker

Bogami, matori, èuh da smo mi neprevaziðeni. U neèemu sigurno, ako ne u velièini, onda u brzini ili obrnuto. I nije  :OFF jer smo toga hteli da se otarasimo 5.og oktobra jednom zauvek. kad ono meðutim...

Smrda

dosta bre vise o tome sta je bilo???dokle vise o proslosti......
5.oktobar bi trebalo upravo tome da nam posluzi...nema vise sta je bilo...nego sta ce biti???
a sam taj dan...bila tamo,bila ponosna..jaaakooo....snaga,nervoza,elan ....
a danas...pa ne znam...ne mislim da je prosao 100% uspesno,sobzirom na stanje danas...ali ja se jos najezim kad pomislim kako sam bila ponosna taj dan...
dobro je sto ga je bilo...a danas... :hm

bla


hik-prd-grok

#26
Ne mirise na bolje...

hulio_salinas

cutite, bar ulaze strane firme u nas... koliko-toliko...

nekad smo bili toliki nacionalisti (bez uvoza i izvoza), da je sada ov med i mleko... barem se nesto radi... makar se okrece...

"Ipak se okrece"

marer_86

slucajno sam video na jednoj majici sledece

1.oktobar
2.oktobar
3.oktobar
4.oktobar
1.april
6.oktobar

smesno

hulio_salinas

Quote from: marer_86 on 17-10-2006, 15:13:26
slucajno sam video na jednoj majici sledece

1.oktobar
2.oktobar
3.oktobar
4.oktobar
1.april
6.oktobar

smesno

:K :K :K :K

kakva fora!!!

:Bog :Bog :Bog