5. Oktobar

Started by Vampire 666, 05-10-2006, 05:43:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vampire 666

Danas se navrsava sest godina od kada je , predvodjena najvecim srpski politicarem dvadesetog veka, Zoranom Djinjdjicem, sprovedena bager revolucija. To je bio jedan od najznacajnijih dogadjaja za Srbiju u 20. veku uopste. Iskreno mislim da sampanjac koji je moj cale to vece radosno otvorio nije predstavljao slavljenje pirove pobede me sta danas neko govorili. Tog dana je Srbija bila jedinstvena, kao retko kad u istoriji i nadam se da ce se to jedinstvo, pa makar i u nekoj manjoj meri, ostvariti u neposrednoj buducnosti.

Dakle, za Zorana Djinjdjica, koji je zivot dao za Srbiju, za sve one koji su petog oktobra 2000. bili na ulicama Beograda ili svojih gradova po Srbiji jedno gromoglasno HAIL!!!!!!!

pop

Uh, kako smo se tada osecali (mislim na ogromnu vecinu u Srbiji)... Nikada nisam bio ponosniji sto sam Srbin nego tad, kao da mi je neko skinuo 16 miliona tona s grudi. Ma koliko to daleko i iznevereno izgleda danas, to je definitivno najvazniji dan u modernoj istoriji za ovu zemlju, a Boga mi i region.
Steta sto ljudi tako brzo zaboravljaju onu bedu, represiju i zlo, pa su dozvolili da mnogi duhovi proslosti vaskrsnu. Nikad se ne ponovile te devedesete, tuzne i nesretne...

willie the scot

prezirem srs ali ovom prilikom moram citirati tomu nikolica:"danas je znacajan datum...na danasnji dan su bitlsi izdali svoj prvi album love me do..."

Darker

ahahahhahahahahha, super je fora, ali kada bi dotièni gmaz furao iste na svojim mitinzima, umesto onih raskokodanih radodajki sa Ibarske magistrale, mo¾da bih mu i poverovao...
Elem, seæam se ko juèe - nismo i¹li u ¹kolu, ja bio na Olimpu, pikao basket (bio je do nekog doba i Èeda Antiæ iz G17), oti¹ao kuæi, a ono rts gori... A iako sam bio neuki klinac, meni toplo oko srca od te vatrice...

Vampire 666

Quote from: willie the scot on 05-10-2006, 23:48:18
prezirem srs ali ovom prilikom moram citirati tomu nikolica:"danas je znacajan datum...na danasnji dan su bitlsi izdali svoj prvi album love me do..."



razumem sto nemas ni trunke postovanja prem 5. oktobru...ti si ipak Crnogorac i nesrbijanac....

Bred

Quote from: willie the scot on 05-10-2006, 23:48:18
prezirem srs ali ovom prilikom moram citirati tomu nikolica:"danas je znacajan datum...na danasnji dan su bitlsi izdali svoj prvi album love me do..."

:]

pereca

Uf, cini mi se da se za ovi 6 godina mnooogo izlizao 5.oktobar. Iz godine u godinu sve vise tone...

Milos82nbg

Proslo je 6 godina, mnogo toga je obecano ali malo uradjeno.

vladimir

Bogami, i ja sam bio tog datuma jaaaako sreæan...Svrgnut je diktator...

zoe

Quote from: Vampire 666 on 06-10-2006, 07:30:59
razumem sto nemas ni trunke postovanja prem 5. oktobru...ti si ipak Crnogorac i nesrbijanac....

Vamp, ja zaratih sa tobom, sve mi se cini! To sto je neko Crnogorac ne znaci da nije SRBIN (mada postujem sto si napisao Srbijanac)...

I meni je tada bilo "toplo oko srca" koliko god neuka klinka bejah, sto rece Darker... A da ti nisi otvorio ovu temu, ne bih se ni setila da je 5. oktobar...

Vampire 666

samo zelim da ljudi imaju malo vise postovanja prema dogadjajima i datumima koji su bitni za drzavu u kojoj trenutno zive i studiraju...

hulio_salinas

e stvarno...

kao ¹to reèe Zoe, da nisi otvorio temu, ne bih se ni setio... jeste da sam tada bio balavac koji je kri¹om nosio pi¹taljku u d¾epu i koji je imao uvek 2 bed¾a ispod jakne, ali seæam se tih dana... i moram da se seæam, po¹to danas ¾ivim u posledicama 5. oktobra...


Bred

#12
bitni? pitanje je. legalista sam, veci i od kostunice. sve bi bilo lepo da Kostunije JESTE dobio vecinu i legalno preuzeo vlast, i on i dos. Medjutim, fakticko stanje niej bilo tako a to bi resio drugi krug izbora.

Darker

Quotesve bi bilo lepo da Kostunije JESTE dobio vecinu i legalno preuzeo vlast, i on i dos. Medjutim, fakticko stanje niej bilo tako a to bi resio drugi krug izbora.
Pustiæu druge da odreaguju na ovo, ja odo da popijem bensedin pa se vraæam :K :K :K :K

Bred

e pa D, ja sam se nadao da ces TI da odgovoris :K