Politika I Njeni Izrodi

Started by Vampire 666, 09-06-2006, 12:59:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Da li ste simpatizer ili clan neke stranke?

Demokratska Stranka
8 (34.8%)
Demokratska Stranka Srbije
0 (0%)
Srpska Radikalna Stranka
2 (8.7%)
G17+
0 (0%)
Srpski Pokret Obnove
1 (4.3%)
Neka Druga
2 (8.7%)
Nijedna
10 (43.5%)

Total Members Voted: 22

lijepa bosanka

Pa bio je Kostunjavi.....car!!! Pa dobro ti si drug clan(ahahahahaha)!!! Ja nisam clan ni jedne stranke!!!! Ali nekeko volim one najjjace!!!! :lol: :lol: :lol: Salim se!! :> Nije ti na mjestu da omalovazavas nikoga....Ko si ti da nekome kazes da je olos??!!  :>
A o mentalitetu onih koji podrzavaju radikale....pa sve je raceno na izborima za predsednika Srbije,zar ne?! Ko je tada podrzao radikale,a ko DS? Jesu li i ti ljudi "olos"?  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I apsolutno se ne slazem s tobom za mlade ljude pristalice radikala.....na skupovima  SRS-a ima toliko ljudi da ti ne mozes da razgranicis da li je vise mladih ili "sredovjecnih puritanaca",kako si ti rekao......A uostalom ugase im struju na mitingu,pa se ne vidi!!!!  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Elem,mislim da je bolje da otvoris temu o sexu ili tako nesto.....sada bi mi vise prijalo da pricamo o tome....a kad se nekad okupimo u "Bolonji" onda cemo da se "sibamo"!! Vazi? :wink:

Vampire 666

Covek koji je alkoholichar i malverzator, chovek koji je tukao svoju zenu pa je ona pokupila decu i napustila ga je, chovek chiji je deda bio skojevac i maltretirao sve u selu, chovek koji je 90-ih bio najveca pristalica JUL-a je potpresednik SRS-a u Kuchevu...mislim da ima dovoljno chinjenica koje ukazuju da je on drushtveni otpad...
Nisam mislio na javne skupove...

nasty girl

kako mrzim politicke teme... :( :(

Citiram reci pesme soulfly-a...

Back to the primitive
Fuck all your politics
We got our life to live
The way we want to be


Vampire 666

parafraziracu aristotela : ...covek koji se ne bavi politikom se ne bavi sobom, dakle budala je(po nekim prevodiocima je upotrebio i sintagmu"glup chovek")...

nasty girl

Quote from: Vampire 666 on 10-06-2006, 08:44:28
parafraziracu aristotela : ...covek koji se ne bavi politikom se ne bavi sobom, dakle budala je(po nekim prevodiocima je upotrebio i sintagmu"glup chovek")...

ja sam shvatil da se danas samo budale bave politikom... pogledaj samo onu skupstinu i sve ce ti biti jasno,a batali ti Aristotela nego se osvrni malo oko sebe...

Vampire 666

pa nije politika samo u skupstini...

lijepa bosanka

ok. I ja mislim da nas treba interesovati situacija u zemlji u kojoj zivimo!!!! Ali nemam bas toliko vremena za gubljenje da sjedim i pisem ti....vise volim da razgovaramo o toj temi face to face!!!
Za tog covjeka...mozda su price...a mozda nisu...A jel mislis da takvih ljudi nema u DS-u!!!! Nemoj bre nikoga da idealizujes!!! Idealizovali su nasi roditelji Broza,pa vidi sta nam je napakovao....mislim Srbima...ti mozda nisi ,pa te ne dotice!!!

I ova ti se tema svodi na ono:"Svako ima pravo na svoj izbor" Zar nije to tako demokratski?! :lol: :lol:

lijepa bosanka

Sredi ga....lutkice....Zaposli ga malo....a ne samo da bleji po forumu!!!

nasty girl

Quote from: lijepa bosanka on 10-06-2006, 08:55:17

I ova ti se tema svodi na ono:"Svako ima pravo na svoj izbor" Zar nije to tako demokratski?! :lol: :lol:


on je demokrata ali se ne ponasa tako

Quote from: Vampire 666 on 10-06-2006, 08:50:46
pa nije politika samo u skupstini...

koliko se meni cini kod nas iygleda jeste...

Quote from: lijepa bosanka on 10-06-2006, 08:56:11
Sredi ga....lutkice....Zaposli ga malo....a ne samo da bleji po forumu!!!

maaaaaaaaaaaa.... :F :F :F :F

Vampire 666

O onom liku nisu trachevi, sve je to bilo dospelo i na sud. Ja ne idealizujem, samo dajem jedno zapazanje i uporedjujem(pesednik mesnog odbora DS-a je moj cale, a potpresednik opstinskog nas kucni prijatelj koji je vrlo obrazovan i emancipovan)...

Argumetuj svoju izjavu nasty!

willie the scot

Quote from: nasty girl on 10-06-2006, 08:47:45
Quote from: Vampire 666 on 10-06-2006, 08:44:28
parafraziracu aristotela : ...covek koji se ne bavi politikom se ne bavi sobom, dakle budala je(po nekim prevodiocima je upotrebio i sintagmu"glup chovek")...

ja sam shvatil da se danas samo budale bave politikom... pogledaj samo onu skupstinu i sve ce ti biti jasno,a batali ti Aristotela nego se osvrni malo oko sebe...
covek ne mora da se bavi politikom ,ali mora da je bude svestan.mislim da je na to mislio vampir.ti vampiru,s obzirom da prezires srpski narod bi trebao da promenis ime u nosferatu jer je vampir srpska rec.

Vampire 666

otku di ta glupa ideja!!!?

Darker

Quote from: willie the scot on 10-06-2006, 09:37:57
Quote from: nasty girl on 10-06-2006, 08:47:45
Quote from: Vampire 666 on 10-06-2006, 08:44:28
parafraziracu aristotela : ...covek koji se ne bavi politikom se ne bavi sobom, dakle budala je(po nekim prevodiocima je upotrebio i sintagmu"glup chovek")...

ja sam shvatil da se danas samo budale bave politikom... pogledaj samo onu skupstinu i sve ce ti biti jasno,a batali ti Aristotela nego se osvrni malo oko sebe...
covek ne mora da se bavi politikom ,ali mora da je bude svestan.mislim da je na to mislio vampir.ti vampiru,s obzirom da prezires srpski narod bi trebao da promenis ime u nosferatu jer je vampir srpska rec.
:B

Quote
Ja zrtva njihove politike?! Ne bih se slozila!! Oni jedini i dan danas....spomenu nas tamo...negdje preko Drine...dok manekencici... NIKAD!! Toma i Vucic,jedini prosle godine odlaze u Bratunac na parastos srpskim zrtvama...dok Tadic prolazi...i odlazi u Srebrenicu.... postoji istina o svemu,a ne ono sto vam serviraju B92...i slicne nakazne televizije!!!!

Ok, hoæemo sad i o Mladiæu i ostalim srpskim herojima??? Sestro slatka... Nije meni ¾ao tebe zato ¹to te ne po¹tujem ili zato ¹to ti ne ¾elim dobro. Ba¹ naprotiv!!!!!! Mrsko mi je da pominjem ta imena...
Evo jedno pitanje: Koji je program radikalne stranke? Da li su ikad uradili ne¹to konstruktivno? POVRAÆA  mi se vi¹e od raznih ke++atora, koji znaju samo da pljuju, vreðaju i iznose prljav ve¹... Aloooooooooo... To je neka politika? Nemam ni¹ta protiv desno orijentisanih partija... Ali dostojanstvenih... A SRS nije stranka, SRS je cirkus! Skup gnevnih ljudi koji ujutru mrze sebe a preko dana sve druge, da citiram Dragoljuba ®arkoviæa... I nije ti Tito kriv, on ti je napravio dr¾avu, a radikali(ne mislim konkretno na njih, ali na njihov stil i mr¾nju) iz svih republika su je ru¹ili... da ne pomisli neko da ne¹to branim Tita, saèuvaj bo¾e :/

Kad mi neko ka¾e SRS, meni je asocijacija mr¾nja i zavist i ljigavost i odurnost... I jeste, krivi su mediji za to... ZATO ©TO PRENOSE NJIHOVO PONA©ANJE U®IVO!!!!!!!
Daleko od toga da su ovi drugi cveæke... Lopovi? Jesu, verovatno... Ali u celom svetu su lopovi na vlasti, a samo u nekim zatucanim arapskim zemljama - UBICE i destruktori!!!!!!!Bolje mi je da vlada lopov nego ubica, mrzitelj i hu¹kaè... Ako veæ moram da biram...

lijepa bosanka

Stvarno si nedokazan.......Meni Mladic i Karadzic nisu zlocinci!!!!....i ko zna da njih nije bilo...mozda ja ne bih bila sada sa vama... :( :( :(
po pitanju toga koliko su Srbi pripremali rat....a ne mozes ni da zamislis sta je meni moja drugarica Hrvatica '91. govorila..... imale smo samo 7 godina.....to je zalosno.... :( ...ma ja nisam ni znala sta sam...ko su to Srbi?....zato su krivi moji roditelji....do tada ja nisam znala...da su mom dedi 1945. ustase popalili i poubijali 8 clanova porodice.....a onda je dosao taj Tito koji nije dopustio da se o tome nikada prica... toga su se najvise pridrzavali Srbi!!! I imam ja tu jos mnoooogo da ti pricam....ali mrzim me.... vidim da je i uzalud....
E ja to dragi Darker ne zelim mom djetetu.....zelim da zna sta je...da brani svoje....da voli svoju naciju....jer sve se ponavlja i mora se jednom razgraniciti sve.....
U Bosni nista nije rijeseno..... :( :(...jedino ko je dobio u ovom ratu to su Hrvati(dobili su svoju etnicki cistu drzavu,novu NDH!)....pa zakljuci kome je trebao rat?...i ko je poceo rat?

Ja se povlacim iz ove teme....ali stvarno!!! Ne zelim da diram rane...koje jos uvijek peku!!!!
pozz


Vampire 666

Ne nego su ratni heroji!!!K*r*c bre ratni heroji! Ako su neka muda nek se predaju Hagu, a ne sve da nas karaju zbog njih!
Hrvati jesu pobedili jel su bili jedinstveni, za razliku od Srba! Srbima u Krajni je Sloba zario noz u ledja! Srbi iz Bosne(ili Krajne, nisam siguran) nisu prihvatili Holbrukov plan 1990(mislim da se zvao Z4).

DS je 1990 u Sarajevu odrzao veliku konferenciju protiv rata gde su bili predstavnici svih etnickih zajednica. Za to vreme su SRS-ovi oruzali paravojne formacije i vec se spremali za rat!