Politika I Njeni Izrodi

Started by Vampire 666, 09-06-2006, 12:59:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Da li ste simpatizer ili clan neke stranke?

Demokratska Stranka
8 (34.8%)
Demokratska Stranka Srbije
0 (0%)
Srpska Radikalna Stranka
2 (8.7%)
G17+
0 (0%)
Srpski Pokret Obnove
1 (4.3%)
Neka Druga
2 (8.7%)
Nijedna
10 (43.5%)

Total Members Voted: 22

cvjetic

vampir,svaka cast za ovo hail to zoran djindjic!to je bio covjek sa planom,a kakva steta!kao sto ti smatras da narodnjake treba zabraniti,tako i demokratija ne moze da udje u ovaj narod!svako slobodno misljenje je osudjeno na propast u ovoj zemlji!

lijepa bosanka

#31
Alo,bre...pa nemojte mi jos reci da podrzavate haski tribunal!!!!! Strasno......uzas.....grozota....ja nemam vise sta sa vama komentarisati....
To je dno dna!!!!!!!!! Ali nadam se da ce im seselj pokazati,ako ga ne ubiju!!!! :(
E vidis vampire....tu ti je razlika izmedju nas i hrvata.....oni su protestovali kada je Gotovina izrucen....
To je nas problem......sustinski.....ne smetaju nama ni Mladic ni Karadzic,pa vidis nas kakvi smo neslozni...ko ce nas prihvatiti takve u zajednicu?? Osvijestite se,nemojte da vas saludjuju nekim frazama.....
Moze Srbija isporuciti ovu dvojicu....moze jos 10 posle njih....nista se promijeniti nece....sigurna sam!!!!

ok.za Djindjica,ali njegovi naslednici me ne odusevljavaju,nimalo!!!!!!!!!!!

Paravojne formacije!!!! buahahahahahahaaha
Dobrovoljci SRS-a su dosli tek kad je rat poceo....dosli su da pomognu svoj narod....jer na neki nacin mozda je se tu i Srbija branila od ustasko-dzihadskih dzelata!!!!! I moj pradjed je isao kao dobrovoljac na Solunski front,pa sta je u tome lose.....Upravo je smatrao da brani i svoju kucu....

cvjetic

bosanchice,nemoj se nervirat bona,mlada si za toga!samo ti uci,mani se politike! :wink: :)

lijepa bosanka

hehehe....moram malo.....volim ja sa ovom krvopijom da se raspravljam... :> :>
ucim ja..... :K

cvjetic

samo tako,daleko si dogurala,jos ces dalje ako tako nastavis!bas je lijepo kad se vi tako gotivite! :)

Vampire 666

Ma protestovacu ja dan i noc samo nek oni odu u Hag.
Nemoj mi porediti PSR i ovo iz 90-ih...
Moj chukundeda je isto solunac i nosilac ordena srebrne zvezde...

lijepa bosanka

Necemo ih dati..... :P :P

Vampire 666

...i tu se nasa politicka misljenja razilaze i konfontiraju...no vratimo se na domacu scenu...
Shta mislite o monarhiji?

vladimir

Danas sam napisao opsirne utiske o nasoj politickoj sceni danas, ali me za+eb'o racunar i nije poslao, tako da cu to u narednim postovima da iscepkam.
Steta za Djindjica, bio je mlad i energican, sa vizijom.Da nije koketirao sa mafijom, mozda bismo bili danas na dobrom putu.
Mladic i Karadzic nisu krivci za to sto nas svet tuca u zdrav mozak.Naci ce EU i SAD nove razloge za mrcenje i mrcvarenje ove zemlje i da se oni predaju Tribunalu, uostalom-vreme ce pokazati koliko sam u pravu.Bedak je sto kod nas postoje osobe kao Natasa Kandic i Sonja Biserko koje patoloski mrze svoj narod, i jos dobijaju znacajno mesto u medijima poput B92.Castim pivom sve kad se u Hrvatskoj i BiH pojave takve osobe, ali, po svemu sudeci-nacekacemo se za to.A i oni imaju jaaaaaako puno razloga da se caste epitetima kakvi su nama dati, imate na netu snimke sta su oni radili Srbima. >:(
Mislim da na nasoj politickoj sceni, u vlasti ili opoziciji, ne postoje stranke niti licnosti koje ovu zemlju mogu povesti u bolje sutra.Treba se konstruisati nacionalni cilj, doneti Ustav u kome ce pisati da je Srbija drzava Srba i ostalih naroda ( a ne obratno ) kao sto stoji u Ustavima svih Evropskih zemalja, da se stvore jake institucije, pa tek onda da se brine o standardu.
Kad pocnemo postovati sebe, pocece i drugi da postuju nas.Ako se uvek naguzimo kad se ostalima digne, necemo bas dobro proci...Sada nam treba sloga, a ne podele!Necu bas ceniti ako se na ovom forumu koriste termini BOSANAC, KRAJISNIK, SUMADINAC, KOSOVAR-Srbi iz RS, Krajine, Sumadije, sa Kosova-ali SRBI!
Ako se vec politicari dele, ne moramo onda mi! :)
P.S. Bez Kralja ne valja!

pereca

Quote from: Vampire 666 on 10-06-2006, 21:51:18
...i tu se nasa politicka misljenja razilaze i konfontiraju...no vratimo se na domacu scenu...
Shta mislite o monarhiji?
:ohwell:

Vampire 666

Pozitivnog pomaka nece biti sve dok ne prestanu stalna podmetanja noge medju nashim strankama...

vladimir

Quote from: Vampire 666 on 10-06-2006, 21:59:18
Pozitivnog pomaka nece biti sve dok ne prestanu stalna podmetanja noge medju nashim strankama...

NAravno, i kad politicari shvate lepotu zrtve za svoj narod, a ne da se samo zrtvuju zarad toga da vise para strpaju u svoje dzepove!
I mi postojimo, bre!!!! >:( >:( >:(

willie the scot

1.hocu lobi u americi,koji vuk kaze da nije potreban2.hocu kralja!!!autoritet koji ima svaki uspesan narod,hocu diplomatiju a ne vuka draskovica...hocu rehabilitaciju cetnickog pokreta.hocu veci uticaj crkve na smer kuda ide drzava,i tu ne mislim na dnevno politikanstvo u vidu podrzavanja ili ne podrzavanja odredjene stranke...

Vampire 666

sa prva dva stava se slazem uglavnom.
ALI OVAJ TRECI!!!!
Ponovo te pitam u kom veku ti BRE! zivis? Kakva crkva u upravljanju drzavom?

vladimir

Quote from: willie the scot on 10-06-2006, 22:15:11
1.hocu lobi u americi,koji vuk kaze da nije potreban2.hocu kralja!!!autoritet koji ima svaki uspesan narod,hocu diplomatiju a ne vuka draskovica...hocu rehabilitaciju cetnickog pokreta.hocu veci uticaj crkve na smer kuda ide drzava,i tu ne mislim na dnevno politikanstvo u vidu podrzavanja ili ne podrzavanja odredjene stranke...

Tako je, saborac! :)  Vuk je odlepio, on veze nema sa cetnicima, matorci su mu bili komunjare.Samo je pisao na teme cetnika da privuce mase da kupuju njegove knjige! >:(
Misli se da se Crkva konsultuje oko vaznih pitanja za drzavu, ipak ona ima veceg dodira sa obicnim svetom nego politicari.