Kondom-da ili ne?

Started by Vampire 666, 15-06-2006, 22:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

da li koristite kondom?

da
52 (54.7%)
ne
19 (20%)
ponekad
24 (25.3%)

Total Members Voted: 95

trinity

dok ne upoznas nekoga ko se na glup nacin zarazio sidom tako razmisljas slazem se sa tobom sto se tice poverenja, ali ne vidim u cemu je problem koristiti kondom
Ja jedino 100% verujem sebi, a generalno me ljudi smatraju poverljivom osobom
Jel tako pereco?

Lady Jane

Procitala sam danas u novinama da se u Srbiji godisnje uradi 200.000 abortusa. I to se odnosi samo na registrovane. Uzas! Stvarno mi nije jasno da ljudi mogu da budu toliko neodgovorni prema sebi. U krajnjoj liniji postoji Postinor, ako vec ranije nisu mislili.

Al-Jasmina

U tim statistikama
ima dosta zena (mislim na one koje su u braku i vec imaju decu)
koje i dalje tripuju da je tush uperen na gore vid kontracepcije
uz abortus, kad vec trudnocu zakace.. :ninja:

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

a uz takve roditelje, kako i deca ne bi iste gluposti cinila... :ohwell:


trinity

Mislim da gresis ovi u studentskoj poliklinici ne mogu da zakazu termine za abortus koliko ih ima a tu  dolaze devojke iskljucivo

AquArius

Nismo dechica mala vise.

Ako znas da se j* (kad moram da lajem), onda moras da znas i da se zastitis! 
Bilo da je bilo koja polno prenosiva bolest u pitanju ili nezeljena trudnoca. I to svakako ima veze sa poverenjem i odgovornoscu. Prema sebi, kao i prema osobi prekoputa.  :angel:

nasty girl

ljudi skrenuli ste u  :OFF  :OFF ima tema o abortusima... :` :`

Quote from: trinity on 19-06-2006, 11:23:09
siguran da bi se kladio u svoj zivot :`?
Izvini jer njoj na celu pise ``nemam nijednu polnu bolest``
P.S. Nasty nista licno

ja bih mogla da sekladim u svoj zivot...jer je sve stvar poverenja... :wink:

a ja ovo shvatam veoma licno... >:D >:D

Quote from: vladimir on 19-06-2006, 11:51:07

Paranoici, ¾elim vam da se uspe¹no izleèite od toga!Da neæete i u braku da koristite kondom jer vam je frka da vas braèni partner neèim ne zarazi? :twisted:

:K :K :K :K

Vampire 666

Quote from: trinity on 19-06-2006, 11:23:09
siguran da bi se kladio u svoj zivot :`?
Izvini jer njoj na celu pise ``nemam nijednu polnu bolest``
P.S. Nasty nista licno
iz svoje trenutne pozicije svakako! a i da se razbolim, bat cemo umreti zajedno...

nasty girl

Quote from: Vampire 666 on 20-06-2006, 10:32:34
Quote from: trinity on 19-06-2006, 11:23:09
siguran da bi se kladio u svoj zivot :`?
Izvini jer njoj na celu pise ``nemam nijednu polnu bolest``
P.S. Nasty nista licno
iz svoje trenutne pozicije svakako! a i da se razbolim, bat cemo umreti zajedno...

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

vladimir

 :lol: :lol: :lol:
Питање је само:ко ће први "преко"? :lol: :lol: :lol:

Al-Jasmina

 :K Ovaj izvin'te na offtopicenju!

Ali nekako su kondom i abortus kao svetlost i tama,
ne mozes spoznati jedno bez drugog  :ohwell:

Darker

Ja ne bih mogao da se sexam sa nekim ko je toliki paranoik... U stvari, pitanje kako se uop¹te on sexa???????? Ok, verovatno preterujem ali kako se ne zapitate? Znam neki film o sidi, gde se lik kre*ne sa ribom koja ima sidu sa dva kondoma, a posle se manijakalno pere... Od toga mi se povraæa... A npr. aids ne mo¾e da se prenese oralnim sexom? A sex nije sex bez... :K :K :K
Poverenje i samo poverenje... a marfijev je zakon da onaj ko se najvi¹e tripuje, najpre ne¹to zakaèi :wink: :wink: :wink:

Vampire 666

ako se tolko paranoise ne moze se uzivati...znam slucajee koji paranoisu i pored upotrebe kondoma!njima je svako odnos golgota...

willie the scot

jel vam se nakad desilo da se zaglavite tokom odnosa?to je krajnje interesantan fenomen...

Bred

#43
Vladimir po obicaju nije dobro shvatio... Neces valjda odmah sa ribom s kojom jedno 5-6 meseci u vezi da se sexas bez kondoma?! Za poverenje treba dooosta vremena.
Crni Darkeru, kako ne moze?! Razocaravate me! Naravno da moze i ORALNIM sexom, smao j emnogo manja verovatnoca!!!Procitajte textove o aidsu koji postoje na forumu!!!

http://www.jazas.org.yu/pages/article.php?id=1818

Nea



Film " Trafic" zanimljiv, dobro reziran, pametan i poucan, nezan odgovor na ovu temu, preporucujem. Rec je o grupi mladih ljudi koji su  istom linijom zarazeni virusom side.