Kondom-da ili ne?

Started by Vampire 666, 15-06-2006, 22:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

da li koristite kondom?

da
52 (54.7%)
ne
19 (20%)
ponekad
24 (25.3%)

Total Members Voted: 95

Vampire 666

imam jedno pitanje...da li vam kondom smeta pri sexu, odnosno da li pravi razliku u osecaju?

nasty girl

meni je volika razlika....totalno izgubim osecaj sa kondomom.... cak i sa onim rebrastim... :( :( :(

trinity

Ma daj bolje je sa kondomom
Ja se osecam sigurnije, i onda mogu da se potpuno posvetim cinu
A tada neka mu je bog u pomoci.. >:D >:D

P.S. Vidi se da mi skromnost jaca strana :lol:

pereca

Kondom rules!  :V
Mnogo opustenije za one odgovorne.

Alnus Glutinosa

Da,da! U pravu ste! Najbolji je osecaj kada je covek opusten, zato kondom na... i  :V

AquArius


pereca

Uf sto je nezgodno kad nestane kondoma, pa u sred noci trcis napolje da ih pronadjes.  :roll:

Al-Jasmina

 :police: Kondom- da!!!!

Imajte na umu da se neke bolesti ne
manifestuju lako ni brzo,
i da vas partner/ka
moze (i ne znajuci to) imati stosta da vam "ponudi"
sem ljubavi  :ohwell:

Cuvajte svoje zdravlje!  :) uvek!!!

Darker

Quote from: pereca on 18-06-2006, 00:15:08
Uf sto je nezgodno kad nestane kondoma, pa u sred noci trcis napolje da ih pronadjes.  :roll:
E va¾i ¹to bih trèao napolje po kondom :twisted: :twisted: :twisted: Dovoljno ubija atmosferu sam èin navlaèenja dotiènog, a ne jo¹ da budem u fazonu"èek malo ljubavi samo da skoknem do trafike, budi vruæa kad se vartim za jedno 10 min..." >:D >:D >:D >:D

AquArius

#9
 
Quote  E va¾i ¹to bih trèao napolje po kondom   :twisted:  :twisted:

To me podseca na nekoga ko voli samo sebe! 

Nijedna devojka ne voli da se tripuje, a svaka se bar jednom istraumirala. Naravno da je bolje bez "dodataka", ali koliko god da si dugo sa nekom devojkom (partnerom) teba biti oprezan!  :Lj
Spermatozoida ima i u tecnosti koja ide mnogo pre nego sto se oni pojave, a to sto si ti probao vise puta bez, pa se nista nije dogodilo, ne znaci da ce i sledeci put biti tako.  :sealedlips:

Darker

Pa pazi, kod mene je malo obrnuto, ali da ti ne obja¹njavam... Uglavnom, poenta je da se ONA vi¹e smori od toga nego ja... I ja vi¹e volim kondom od nje, tj. da se oseæam sigurnije, pa ti vidi :> :> :> :> :>

Vampire 666

...od stavljanja kondoma umesto smora moze da se napravi lepa zabava... :wink:

AquArius

Quote from: Darker on 18-06-2006, 10:30:02
Pa pazi, kod mene je malo obrnuto, ali da ti ne obja¹njavam... Uglavnom, poenta je da se ONA vi¹e smori od toga nego ja... I ja vi¹e volim kondom od nje, tj. da se oseæam sigurnije, pa ti vidi :> :> :> :> :>

Ondak blagosh vama!   :loptica


Quote from: Vampire 666 on 18-06-2006, 14:07:52
...od stavljanja kondoma umesto smora moze da se napravi lepa zabava... :wink:

Klaro ke si   :V

lijepa bosanka

Quote from: Darker on 18-06-2006, 09:15:31
... Dovoljno ubija atmosferu sam èin navlaèenja dotiènog.......

Za mog najdra¾eg kolegu Darkera evo povoljnih vijesti:

Holandski studenti su konaèno ¾eleli da stanu na kraj problemu stavljanja prezervativa....
Izmislili su "Wingman",neobiènu plastiènu napravu,na kojoj je veæ pripremljen kondom za kori¹æenje.
Idejni tvorci ovog patenta uveravaju da je kondom za samo tri sekunde....tamo gdje treba....i to koristeæi samo jednu ruku!!!!
Djeluje blesavo,ali mo¾da je efikasno!!! :> :>

vladimir

Quote from: AquArius on 18-06-2006, 09:43:21
Spermatozoida ima i u tecnosti koja ide mnogo pre nego sto se oni pojave, a to sto si ti probao vise puta bez, pa se nista nije dogodilo, ne znaci da ce i sledeci put biti tako.  :sealedlips:

Da, ali je za oplodnju ( realno ) potrebno mnoooooogo vise spermatozoida nego sto ima u toj tecnosti ( 1 je neophodan za jajnu celiju, ali mnogo ih treba da razore ovojnicu ). :wink: