kada dodje kraj..

Started by lycos, 11-03-2007, 10:32:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Rokenrol

He he he,ne mogu a da se ne sjetim ove Borine...'Jedini nacin da se bol prevazidje,prevrnes prvu koja naidje...' kakav je Bora sovinista  :djavo nego to i jeste dobar savjet,samo be strong and move on,nothing else !

Roben

#31
кад дође крај прво тугујеш а онда прeђеш на нешто друго
ако одма пређеш значи да ти особа са којом си био ништа није значила

shumshi

Hvala svim krajevima koji su dosli i omogucili mi da predjem na nesto drugo!  :)

tarantulica

Kraj? Ili novi poèetak?  :hmm

Quote from: shumshi on 22-03-2007, 23:36:02
Hvala svim krajevima koji su dosli i omogucili mi da predjem na nesto drugo!  :)

:Bog :Bog :Bog

katarina

Quote from: tarantulica on 23-03-2007, 00:01:14
Kraj? Ili novi poèetak?  :hmm

Quote from: shumshi on 22-03-2007, 23:36:02
Hvala svim krajevima koji su dosli i omogucili mi da predjem na nesto drugo!  :)

:Bog :Bog :Bog

E to je optimizam!

lycos

tako je,novi pocetak u koji ulazimo bogatiji,iskusniji..
..i kada se na nesto stavi tacka,tako treba i da ostane,bez daljix komplikacija..

_sanja_

Quote from: lycos on 24-03-2007, 13:05:16
tako je,novi pocetak u koji ulazimo bogatiji,iskusniji..
..i kada se na nesto stavi tacka,tako treba i da ostane,bez daljix komplikacija..
da...ali da li se uvek nakon kraja odmah stavi tacka na sve to ... svaka cast onom ko tako uradi.ali ne moze svako...  :)):

sandric

uh pa i ja sam bila u takvoj situaciji...i bilo je tesko,svaki detalj svaka sitnica je budila osecanja i ja sam plakala kao malo dete....nocu nisam mogla da spavam,pa sam bila bromazepane a onda sam se jednog jutra probudila i shvatila da ovako vise ne moze.I tako svaki dan nadjem bar jedan razlog da se nasmejem,okrenula sam se prijateljima,sklonila stvari koje me podsecaju i iako mi je jos uvek tesko ja se polako oporavljam....valjda je za sve potrebno vreme

katarina

tako je sandric, samo bez lekica, molim te!

lycos

Quote from: _sanja_ on 24-03-2007, 16:19:59
Quote from: lycos on 24-03-2007, 13:05:16
tako je,novi pocetak u koji ulazimo bogatiji,iskusniji..
..i kada se na nesto stavi tacka,tako treba i da ostane,bez daljix komplikacija..
da...ali da li se uvek nakon kraja odmah stavi tacka na sve to ... svaka cast onom ko tako uradi.ali ne moze svako...  :)):
uglavnom ne,jos neko vreme se nadamo da ce se nesuglasice izgladiti i nestati..
zatim se,kao sto je sandric rekla,jednog jutra probudimo,pogledamo kroz prozor-lep dan...'pukne' nam nesto u glavi , i okrenemo nov list..

Darker

Quote from: Roben on 22-03-2007, 23:33:46
кад дође крај прво тугујеш а онда прeђеш на нешто друго
ако одма пређеш значи да ти особа са којом си био ништа није значила
Ne robuj idealima, principima, velikim teorijama, iako si ROBen:-):-)
Jednog dana se mo¾e desiti da proguta¹ sve ¹to si rekao...;-)
Hoæu reæi-nikad ne mo¾e¹ znati ¹ta vreme donosi, a ako promi¹ljeno radi¹ sve u ¾ivotu, nisi ni¹ta drugo do ROBot...

Roben

Quote from: Darker on 25-03-2007, 16:35:07
Ne robuj idealima, principima, velikim teorijama, iako si ROBen:-):-)
Jednog dana se mo¾e desiti da proguta¹ sve ¹to si rekao...;-)
Hoæu reæi-nikad ne mo¾e¹ znati ¹ta vreme donosi, a ako promi¹ljeno radi¹ sve u ¾ivotu, nisi ni¹ta drugo do ROBot...
слажем се Д с тобом али ипак треба тежити тим идеалима
а никад се не зна шта живот носи

_sanja_

Darker, mislim da nisi u pravu!!naravno da neke stvari treba raditi promisljeno! sta ako jednom patis zbog neke ljubavi pa drugi put zbog druge ...i sve to tesko prebolis!pa sigurno neces i treci put napraviti tu gresku vec ces ukapirati kako da radis neke stvari,kako da se postavis, koliko brzo trebas i da li uopste trebas da se zaljubis... ako shvatis da ta osoba moze na neki nacin da te povredi (npr ako mislis da je u stanju da te prevari i sl.,sto mnogima nije problem) sigurno neces dozvoliti sebi da se OPET zaljubis u tako nekog!!! bar ja necu   :V  vec cu sve te stvari raditi promisljeno  :~ 

shumshi

ajjajjaj...
ljubav nisu domaci zadaci...pa kada ih dobro ne odradis, sledeci put razmislis kako ces da pristupis problemu...

biram da zivim zivot ( ljubav)
ne da ga (je) razmisljam...


inace, cemu to  :hmm

Maslacak

shumshice...
apsolutno se slazem :happy: