drskost u udvaranju

Started by AL-Samlud, 10-04-2007, 18:43:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AL-Samlud

   Nije prirodno da cura startuje, pa se ta neprirodnost ogleda u njenom neprirodnom ponasanju dok muva, ali s obzirom da je u Srbiji takva situacija da momke boli uvo , to im jedino preostaje. Mada nije da ih boli uvo, evo ni ja sam ne znam zasto odavno ne startujem. Navika prosto cini svoje. Imam prilike, ali ... Zato je ONA mene startovala pre neki dan  :wink: .  Da bi bila sto uspesnija ubacila je malo drskosti u svoj nastup, da to bude interesantnije...ali one blage drskosti da bi izazvala kod mene reakciju. Ne znam zasto to cure rade. Ne kazem da sad treba da vodimo monoton razgovor, treba biti zanimljiv ... ali cini mi se da mnoge devojke pogresno shvataju neke stvari. Sta vi mislite?

Maslacak

drskost se koristi da bi se prikrila nervoza
da bi devojka izgledala samouvereno, i interesantno
da bi pokazala da nije neka ocajnica,
i da ne bi izgledala jadno ako je odbijes...
to ja mislim :happy:

Smrda

i ja mislim ovako drsko,
kao maslacak, :> :cvet

mislim da je to samo fasada
i mehanizam odbrane...
mada ima i drskih po prirodi,
onih koji misle d asu Bogom dati,
i svima pristupaju s visine...e sad,to je vec offf

ali ne vidim nista lose da devojka pridje,
ukoliko zeli i zna kako...no,bila ta tema...pa necu dalje..

AquArius

@Al-Silud


da li te niko ne muva
ili si neosvojiv?

cisto da znam s kojom ovu temu da spajam ...


:>

:cvet

Al-Jasmina

Ne svidja mi se nametanje u bilo kom smislu!
Ali ima ljudi koji to gotive...


AQUA, preduhitri me  :smekerica:
:cvet :cvet :cvet

AL-Samlud

#5
Quote from: AquArius on 10-04-2007, 21:32:14
@Al-Silud


da li te niko ne muva
ili si neosvojiv? neodoljiv

cisto da znam s kojom ovu temu da spajam ...


:>

:cvet


neumoljiv

Maslacak

ako vec hocete da spajate teme, spojite je sa onom gde se prica da muskarci vise ne muvaju ("alo muski sta je sa vama", ili tako nesto...), posto je ovo ocigledan primer :K
...navika sta ces, kome treba devojka... :hmm :>

AquArius

neumoljivi
neodoljivi
neosvojivi
necebiti
"... alo muski ... sta je saS vama?"

dragi maslackic  :cvet,
pomenuta tema nam je pod kljucem ...
ali ideja ti je vredna paznje svakako.

cekamo razvoj situacije (i tematike)
kraj roka i tako ...
pa da spajamo tejblz


AL-Samlud


AquArius


AL-Samlud

ko gubi ima pravo da se ljuti

dirigent

Udvaranje je samo jedan ritual koji moze biti gospodski , seljacki , bezobrazan , il kakav-god. On sluzi samo za ostvarivanje namera koje mogu da budu postene ili egoisticne. Pri tom nacin nastupa odredjuje da li devojka ima posla sa intelektualcem profinjenog ukusa ili seljacinom , ali NE govori u osnovi da li je ovaj fin ili je baraba. Udvaranje je (na zalost) samo tehnika. Na primer zelite kroz udvaranje da provucete kontekst seksualnog sadrzaja . U tom slucaju pricajte iz treceg lica satro cuo sam pricu od ortaka , tamo i tamo sam procitao da... Tako se izbegava da budete `osudjeni` za nepristojnost jer prenosite samo tudja misljenja tj. neke zivotne stavove... To je recimo jedna stara postapalica , a svi je koriste verovatno i nesvesno. Tu su jos tehnike iskrivljavanja vremena , negativnog udvaranja , projekcije karaktera , pracenje govora tela itd... Uzgred drskost u udvaranju mora da bude u smislu da devojka subjekta pored sebe dozivljava kao muskarca a ne neko bespolno bice za druzenje... , pri tom ako je riba jako lepa treba joj se negativno udvarati, biti sarkastican jer takvima se svi nabacuju i one znaju koilko su trazene pa im ovo poljuljava ego a samim tim budi interesovanje itd.... itd...
:smekerica: :smekerica: :smekerica: :smekerica:

lycos

Quote from: dirigent on 12-04-2007, 22:10:10
Udvaranje je samo jedan ritual koji moze biti gospodski, seljacki, bezobrazan,il kakav-god.....pri tom ako je riba jako lepa treba joj se negativno udvarati, biti sarkastican jer takvima se svi nabacuju i one znaju koilko su trazene pa im ovo poljuljava ego a samim tim budi interesovanje
ovo si lepo rekao.. medjutim,problem je kod nekix riba to sto nisu navikle na fine momke i pristupe,vec isljucivo na kre*ene..tu je drskost neizbezna,po mogucstvu-u sto vecoj dozi..

AquArius

@Al-silud
ko gubi razum - ima pravo da bulazni 

:happy:


@dirigent

... psihologija udvaranja  :pljes:

stef

Quote from: dirigent on 12-04-2007, 22:10:10
pri tom ako je riba jako lepa treba joj se negativno udvarati, biti sarkastican jer takvima se svi nabacuju i one znaju koilko su trazene pa im ovo poljuljava ego a samim tim budi interesovanje itd.... itd...
:smekerica: :smekerica: :smekerica: :smekerica:
Tako mi se moja devojka udvarala, stalno mi je pricala da sam ruzan i smesan...i upecala me! :K