VAZNO!!!

Started by stef, 19-04-2007, 20:21:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stef

 Mole se studenti da u periodu od 7. maja do 10. maja budu prisutni na predavanjima. Naime u tom periodu bice pustene ankete rektorata i ministarstva za ocenjivanje predavanja, profesora, nacina ispitivanja, itd...Jako je bitno budete tada, jer te ankete ne ostaju na fakultetu, nego idu na vise instanse. Sada imamo priliku da pokazemo zadovoljstvo ili nezadovoljstvo pojedinim predmetima. Ove ankete su bitne za akreditaciju fakulteta i molio bih vas da ih ne shvatate olako, i da pokazete zavidnu ozbiljnost.
Jos jednom vas molim da tada dodjete, stvarno je bitno! Imacemo materijala da nesto promenimo samo ako se pojavite! puc

pereca

Pridruzujem se Stefovom pozivu.
Upravo ove nakete ce imati vrlo veliki znacaj za buduce stanje na fakultetu.
Ovim se moze mnogo toga promeniti.

Masha

E pa posto ovog puta ankete idu visim instancama onda da ih popunimo. :wink:

malena

Potrudicu se da obavestim ljude iz moje okoline,a oni iz svoje pa da nas ima sto vise,i sto vise anketa naravno... :V

Murakami

Zanimljivo anketa ide bas kada je apsolventska ekskurzija.....

stef

 Da. To je i meni palo na pamet...

Bred

#6
:wall:

elem, mi nismo dobili ni one uobicajene ankete na kraju vezbi u ovom semestru....

sandric

Ne znam bas koliko ce se popraviti broj studenata na predavanjima...pa na cetvrtoj godini nas ima manje od deset na pojedinim

stef

 Zato vas i pozivam da animirate studente da tada dodju, jer je stvarno od velikog znacaja da budemo u sto vecem broju...

krajina

e a zato na farmakologiji pun amfiteatar

Kremenko

Kako neko ko je bio na svega dva predavanja(ono prvo na pocetku paradno da ga vide da je upisao godinu i sad zbog ankete)moze da ocenjuje predavanja profesora?!Sto se tice svega ostalog u redu je,ali mislim da uzorak mora biti reprezentativan,a tu kvantitet nije presudan.

qwertz

Kremenko, uzeo si mi reci iz usta! Stvarno, kako ljudi koji ne posecuju predavanja mogu da ocenjuju predavace, a da to bude realno i ozbiljno?

Darker

Pa bar da ka¾u za¹to ne idu na predavanja, recimo...
Ja sam bio na svega tri predavanja iz patofize, a itekako imam ¹to¹ta da ka¾em povodom predavnja... Recimo, da je predavaè glavni i odgovorni za¹to ne idem na ista;-)
Bitno je naravno da svako bude fer, po savesti...

tarantulica

Ja ne znam da li to bilo ko chita....

Svake godine pishem da bi bilo mnogo korisnije da se "hendauti"  :bljak: daju pre, a ne posle predavanja, ali nishta se ne menja po tom pitanju.... :nonono:

Darker

©ta da se da??
Drugo, ove godine to èitaju na nivou univerziteta... to je zvanièno;-)