Pogubljenje zbog silovanja

Started by Bred, 29-06-2006, 11:17:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

trinity

Nazalost ili na srecu ja sam odrasla u beogradu
90 godina za vreme inflacije i nemastine devojke koje su bile malo starije od mene su pribegavale raznim stvarima da bi dosle do novca dobrih krpica i svega ostalog sto roditelji nisu mogli da im priuste...
Pritom ne mislim na kurve vec na sponzoruse, igrom slucejeva kretala sam se u drustvu malo opasnijih momaka koji su bili dosta stariji od mene i puni para naravno ja sam im bila maskota i svi su na mene gledali kao na mladju sestru (sva sreca)
Niste ni svesni koliko devojke zarad para i svega mogu da izazivaju muskarca...
Bila je jedna riba koja se bukvalno nabacivala svima iz drustva, sedela im u krilu, skakala po..., pokazivala grudi itd
I jedan od njih je resio da joj da to sto trazi i zamisli ona ga odbije kao nece ona je fina :`?
Imala je srece jer je on bio jedan od boljih da je bio bilo ko drugi taj bi je silovao...
Ne mogu da kazem da opravdavam ovo ali neke devojke bas traze djavola...
Ali to sto si rekla da silovanje zasluzuje smrtnu kaznu se slazem upotpunosti, mada bi ja pre dozivotno mucenje jer smatram da samo bog ima pravu da daje i oduzima zivot...
Samo je bitno razdvojiti izazvano i namerno silovanje...

Darker

Ok a šta ćemo sa silovanjem muškaraca?Da bi se uopšte to deslio on mora da doživi erekciju, što znači da telom želi tu akciju bar malo... DA li je moguće tako i ženama?I šta je sad tu uopšte silovanje? Još od malena nam pevaju pesmice u stilu:kažem ne, a mislim da :> :> :>
Poenta je u osećaju moći, odnosno u sticanju tog osećaja u ponižavanju drugog... Naravno, podrazumeva se da druga strana to ne želi... Podržavam doživotnu robiju recimo, ali to je usko povezano sa svim oblicima bahatosti i siledžijstva, ali to je već neka druga priča :1

yeca

Ja verujem da je pokretaè teme mislio na nasilno silovanje (¾ena)....
Nadji mi nekog mu¹karca koji je silovan (maltretiran od strane svoje ¾ene, u redu, ali silovan??)

Moji kuæni prijatelji imaju troje dece (momci i devojka) koji eto tako ne znaju ba¹ jedno za drugo, izlaze sa odvojenim dru¹tvima, ne vraæaju se zajedno pa je to do jednog trenutka bilo sasvim uobièajeno i normalno.. Devojka se jedne noæi (bolje reæi rano ujutru) vraæala iz grada i u ulazu njene zgrade je neki lik poku¹ao da je siluje... Ne znam da li je èekao ba¹ nju ili bilo koju ili je ko zna ¹ta radio...
Da je nije kom¹ija, koji nije mogao da spava, èuo kako vri¹ti, neæu ni da pomi¹ljam ¹ta bi moglo da se desi...
I onda je njen otac rekao mojoj mami, seæam se: "Zorice, to se samo jednom u ¾ivotu desi i onda je kraj!!!"

KRAJ u smislu, devojka je obele¾ena, napaæena, osakaæena i mentalno i fizièki, nije vi¹e sigurna u sebe, razvija u sebi strah od momaka i ¹to je najgore - pp da bi se to brzo proèulo i ko bi je hteo??
Ne znam, na kraju se sve dobro zavr¹ilo....
A da ne pominjem kad èujem da je silovao bebu, malu devojèicu....
Pa ne smrtna kazna nego bih ja njega za jaja obesila ......

sandric

Mislim da ne postoji razlog koji bi mogao opravdati silovanje....Silovanje ne moze biti izazvano kao u smislu trazis djavola :twisted:....To je nesto najnize sto muskarac moze da uradi,to ne velica njegovu muskost vec pokazuje njegovu slabost i psiholoski poremecaj..... :police:Ja bih sve takve poslala na kastriranje.....

nasty girl

kakvo kastriranje,suvise blago, to sve treba pobiti jer zamisli kakvu traumu to stvori na odraz zrtve..

trinity

Darker, silovanje muskaraca od strane zene je ne moguce, cak ga ni u zakonu nema, jer je medicinski dokazano na muskarac da bi bio silovan mora da mu se digne, a to se smatra kao znak pristanka...
Kakva glupost, stvarno bih volela da vidim tog koji ce da ostane imun na or.... sex koliko god da ga ne zeli
sandric mozda si ti u pravu, ali u tim momentim ja sam razmiljala da bih je i ja silovala, naravno to je samo razmisljanje...
Mada muskarci ce reci bolje, kazu da uzasno boli kad se strasno napalite, a ne dodje do sexa, cak mislim da moze da ostavi i neke fizioloske posledice :`? :`?

sandric

Fizioloskih posledica nema,sto da nece da mu uvene muskost.........To su njihovi izgovori,lece frustracije mozda iz detinjstva,a izgovor tipa nisam mogao da odolim je fuj,jer svaki muskarac moze da iskulira kad se nalozi-nek misli na sataru koja radi sec,sec i odmah ce ga proci zelja

willie the scot

da,...boli...ostavlja neizbrisiv trag na nasoj neznoj dusi...shmrc...ha,ha,ha...kakve ste vi lujke...

zoe

Citala sam u novinama da je neki lik tuzio jednu medicinsku sestru zbog silovanja! Naime, on je bio privremeno nepokretan zbog nekakvih lomova kostiju, a ova je to iskoristila i.... A tuzio je zato sto je on clan neke verske sekte u kojoj je sex pre braka izricito zabranjen! :lol:

Nina

СиловаÑ,ељи су једносÑ,авно болесни али нисам за смрÑ,ну казну ни у ком случају!

Coolgemini

QuoteCitala sam u novinama da je neki lik tuzio jednu medicinsku sestru zbog silovanja! Naime, on je bio privremeno nepokretan zbog nekakvih lomova kostiju, a ova je to iskoristila i.... A tuzio je zato sto je on clan neke verske sekte u kojoj je sex pre braka izricito zabranjen!
Hahahahahaha.....svaka joj cast... :[ imajte na umu,drugovi moji,da mnoge ribe imaju dildo,tako da...Cuvajte se. :lol2:.. Nisu one tako naivne kao sto izgledaju.... :K :K :K :K

Darker

Quote from: trinity on 06-07-2006, 09:31:47
Darker, silovanje muskaraca od strane zene je ne moguce, cak ga ni u zakonu nema, jer je medicinski dokazano na muskarac da bi bio silovan mora da mu se digne, a to se smatra kao znak pristanka...
Kakva glupost, stvarno bih volela da vidim tog koji ce da ostane imun na or.... sex koliko god da ga ne zeli
sandric mozda si ti u pravu, ali u tim momentim ja sam razmiljala da bih je i ja silovala, naravno to je samo razmisljanje...
Mada muskarci ce reci bolje, kazu da uzasno boli kad se strasno napalite, a ne dodje do sexa, cak mislim da moze da ostavi i neke fizioloske posledice :`? :`?
O tome i pričam, ludo-luda :> :> :>
Ali je ipak silovanje, jer je protivno njegovoj odluci, iako je telo reagovalo na drugi način... Silovanje muškaraca i tekako postoji u krivičnom zakonu mnogih zemalja... Poenta silovanja nije napaljivanje ili ne, nego odluka koju ta jedinka donese, a čin se desi protivno njenoj VOLJI A NE ŽELJI!!!
Quote�to je najgore - pp da bi se to brzo pro�ulo i ko bi je hteo??

Ovo je nešto najbolesnije i najgluplje što sam skoro čuo >:D >:D >:( >:( >:( >:(

Btw, čitam u Hrvatskoj neki lik osloboÄ'en optužbe da je silovao neku američku koÅ¡arkaÅ¡icu, jer se "stavljanje prsta u anus" tretira kao rukovanje!! Buhahahahahhahahahahahhahahahahha, kakva nebuloza... Isti sudija je pre nekoliko godina osudio nekog Srbina za ratni zločin, jer su njegovi preci za vreme Turaka 500 tlačili Hrvate... Nisam baÅ¡ siguran kako tačno ide priča, lai otprilike je to poenta... E jesu ludi ti Hrvati :> :> :> :> :>
I please, nemojte se nadovezivati na poslednju priču, to sam samo naveo kao primer debilizma dotičnog sudije, za koga prst u anusu predstavlja rukovanje, ahahahahahhahaha :> :> :> :>

zoe

Ahahahahahahahaha............ mislim da ne bi bilo zanimljivo rukovati se sa tim sudijom......hahahahahahaha :lol:

Bred

1.Ovo je tema o silovanju, ne o kastriranju, ma koliko se vama to cinilo povezanim
2.Nije u redu praviti segu I zezati se na ovako ozbiljnim temama
Secam se da je nama profesorka u osnovnoj skoli rekla da bi ona silovateljima odsekla onu stvar, sto je verovatno I najbolje resenje, posto onaj ko je 1 silovao , silovace opet. Kod silovatelja postoji greska u kodu rezonovanja I ponasanja, I to je psihicki problem, bolest I od tog “poriva”niko se nije izlecio
Smatram da postoje odredjene mogucnosti kojima devojke mogu spreciti silovanje… U tom smislu nijedna ne sme dozvoliti da bude mlohava I smotana da ne ume da reaguje ili se suprostavi… I kao najvaznije-ne ici sam ni u manjim mestima a kamoli u Bgu

Darker

jeste povezano, jer je reè o poni¾avanju ¾ena, ali dobro...
mlohava, smotana ili o¹tra-SVEJEDNO JE!!!!!!! Njih èak dodatno mo¾e stimulisati kada se opire¹, to im je izazov za dokazivanje svoje mu¾evnosti... >:D >:D >:D