Pogubljenje zbog silovanja

Started by Bred, 29-06-2006, 11:17:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Izvor: Beta
Islamabad -- U Pakistanu su danas obe¹ena èetiri muslimana koji su osuðeni za silovanje jedne hri¹æanke 1999. godine.

Zvaniènik zatvora u pakistanskom gradu Fajsalabadu Jusef Gauri rekao je da su osuðenici pogubljeni rano jutros i da su njihovi posmrtni ostaci predati roðacima koji su èekali ispred zatvora.

Policija je uhapsila èetiri mu¹karca ubrzo po¹to su poèinili zlodelo u Fajsalabadu, industrijskom gardu oko 300 kilometara istoèno od Multana, u provinciji Pand¾ab.

Sud u Pakistanu osudio ih je na smrtnu kaznu i nije uva¾io nijednu ¾albu, a i poslednja molba za pomilovanje koju su zatvorenici uputili predsedniku Pakistana Pervezu Mu¹arafu nije uva¾ena.

vladimir

To bih uveo i kod nas, s' tim da se jasno zakonski regulise postupak za dokazivanje silovanja ( da ne bude-kresnuo je pa ostavio, a ona prijavi silovanje :roll: ).
Citat iz filma Con Air:"Za mene su silovatelji vrsta ljudi koja je negde izmedju buba-svaba i zvalotine u uglu usana..." >:( >:( >:(

Vampire 666

slazem se s tobom, ali mogucnosti zloupotrebe su velike...ima dosta slucajeva prevare...cak i kod nas...

vladimir

Zato i treba biti dobra zakonska regulativa.

Darker

Pih, ja mislio da su pogubili nju :K :K :K :K A de¹avalo se, zato ¹to je izgubila èast... Ti musliæi nisu ba¹ najsvojiji, jel ste znali da 90 % ¾ena/devojaka u Egiptu je obrezano?

trinity

Evo jedne zanimljive price
Tipa je spopadala neka riba mesecima da bude s njom i na kraju na nekoj zurci on je kr_sne (izvinite na izrazu) i to kao ona voli grublje i taj fazon
I ona ga optuzi za silovanje i naravno posto je imala 17 godina oni ga optuze za silovanje ii osude na 3 godine...
Tip je zbog dobrog vladanja izasao posle 2 ipo i u zatvoru je samo razmisljao kako da joj se osveti i znate sta je uradio
Zvao je da se vide i odveo je u neki podrum i tri dana je brijao po celom telu na svaka 3-4 sata  i posle tri dana ju je pustio naravno ponovo su ga uhapsili i osudili ga na jos 2 godine sto je njemu bilo malo znajuci da je ona unakazena za ceo zivot
Ja sam upotpunosti za takve stvari osveta je cudo naravno ne da nekog fizicki povredis, ali... >:D >:D >:D

vladimir

Quote from: trinity on 30-06-2006, 11:41:41
Zvao je da se vide i odveo je u neki podrum i tri dana je brijao po celom telu na svaka 3-4 sata i posle tri dana ju je pustio naravno ponovo su ga uhapsili i osudili ga na jos 2 godine sto je njemu bilo malo znajuci da je ona unakazena za ceo zivot

Definitivno bolestina!!! :shock

trinity

Sta bi ti Vladimire uradio da te nevinog optuze na 3 godine zatvora za silovanje i da te etiketiraju za ceo zivot

willie the scot

Quote from: Darker on 30-06-2006, 11:29:40
Pih, ja mislio da su pogubili nju :K :K :K :K A de¹avalo se, zato ¹to je izgubila èast... Ti musliæi nisu ba¹ najsvojiji, jel ste znali da 90 % ¾ena/devojaka u Egiptu je obrezano?
ovo mi je sokantnije od silovanja...otkidaju klitoris ili odsecaju labia majora i zasivaju i onda muz prve bracne noci odsiva...nisam mogao da verujem...mislim da je greh to zvati obrezivanjem.obrezivanje je religiozni obred koji je nastao iz narodne medicine...verovatno je u tim susniim predelima afrike i arabije gde nema vode ljudi da se peru dolazilo do kojekakvih infekcija na prepucijumu i ljudi ostajali dickless,pa je neko smislio nacin da se koliko toliko poveca higijena.ali ovo sto rade devojcicama je da se najezis.

vladimir

Quote from: trinity on 30-06-2006, 15:34:56
Sta bi ti Vladimire uradio da te nevinog optuze na 3 godine zatvora za silovanje i da te etiketiraju za ceo zivot

Snimis svaki odnos pa pustis na net da ceo svet utvrdi da li jeste ili nije silovanje! :twisted:
Salim se, naravno!Svakako mislim da je bolesno i jedno i drugo.

Darker

Quote from: willie the scot on 30-06-2006, 18:22:31
Quote from: Darker on 30-06-2006, 11:29:40
Pih, ja mislio da su pogubili nju :K :K :K :K A de¹avalo se, zato ¹to je izgubila èast... Ti musliæi nisu ba¹ najsvojiji, jel ste znali da 90 % ¾ena/devojaka u Egiptu je obrezano?
ovo mi je sokantnije od silovanja...otkidaju klitoris ili odsecaju labia majora i zasivaju i onda muz prve bracne noci odsiva...nisam mogao da verujem...mislim da je greh to zvati obrezivanjem.obrezivanje je religiozni obred koji je nastao iz narodne medicine...verovatno je u tim susniim predelima afrike i arabije gde nema vode ljudi da se peru dolazilo do kojekakvih infekcija na prepucijumu i ljudi ostajali dickless,pa je neko smislio nacin da se koliko toliko poveca higijena.ali ovo sto rade devojcicama je da se najezis.
Dobro nisu samo musliæi, ima tu i Hri¹æana i ostalih, pre svega Egipæani... Greh je da ¾ena oseti zadovoljstvo :> :> :> :>

vladimir

Ovu temu preporucujem da ne citate pred veceru... :B

lycos

kruzila je prica gradom..lik je bio sa devojkom,naisli su na pijanu grupu >>dali su mu 'mogucnost izbora' :da li da siluju nju ili njega..i da bi je zastitio znate vec ..nakon svega ona nije mogla da podnese taj teret i ostavila ga je.._koliko je ova prica istinita ne znam,moze biti laz,i ne mora..  sta biste vi uradili ( ne daj boze !!) u slicnoj situaciji?

Vampire 666


lijepa bosanka

A kakav ona teret nije mogla da podnese???? Kako je njemu u svemu tome??  :confused: :(
Zakljucujemo da ona ocigledno nije bila vrijedna zrtve........
Ali opet ko zna koji su zapravo pravi razlozi..... :confused:


A samo se pitam.....koliko li su ti ljudi poremeceni,bolesnii.....koji mogu nekoga da siluju?!
To jeste za smrtnu kaznu!!!!!!!!!! :police: