Gradski prevoz nije tovarna mazga

Started by Bred, 02-10-2006, 09:43:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Adonis_Vernalis

Kad je off, nek je off...

Od Trga do Balkanske 4, celu tu muzicku prodavnicu teglio sam upravo onako kako je Zoe opisala... vidi se da zna sta je muzikantski zivot... Inace, cevapi nisu ni mrdnuli sa svoje pozicije u mom GIT-u, jer... vino nek si ide, meso si ne dam...

A onda sam u Balkanskoj 4 napravio skandal...  :K :wink: :stid:

Smrda

i sto sad stadoste...pa vec je off...??
kakva prica :Bog

Adonis_Vernalis

Pa, mislim, GSP nije tovarna mazga, ali zato ja jesam...

Stvarno bi trebalo da napisem jednu knjigu... Zivot i prikljucenija Adonisa Vernalisa...

Coolgemini

 :> :> :>...Hahahha...stvarno biste mogli..ako iko ima neke avanture u prevozima,onda ste to vi...Podrzavam ideju :twisted:

Smrda

a da otvorimo novu temu Adonisovo putesestvije...i onda da stampamo...kakve dozivljaje imate....zaradicete!!!
sorry za off...
a kad smo kod tovarne mazge da je jedan bracni par preneo celu pijacu GSPom....sta ces...pece se paprika....

zoe

Морам у  :OFF ....најбоље би било да се књишка зове "Искуства древног Адониса"... :>

Adonis_Vernalis

Zoe,

hvala ti na ovoj vremenskoj odrednici...  >:D

Bred


qwertz

Valjda treba da pise: tovarna mazga nije gradski prevoz!!! Sta je sa zivotinjama!! Valjda treba njih vise da zalimo nego obican metal? :roll:

bla

Najbolje je kad neko jede pljeskavicu s lukom u autobusu, pa kad ovaj zakoèi, dotiènom liku ispadne sav sadr¾aj pljeskavice na drugog lika, koji inace ima dimenzije 3x3 metra i ulubi ovom drugom facu od batina.
Naravouèenije - Gradski prevoz nije tovarna mazga
Naravouèenije 2 - Ne trpaj luk u pljeskavicu

Smrda

hahaha....nikako luk,ali ni kecap u gsp!!

sandric

pa najbolje je uci sa sladoledom,tada ti svi drze pridiku kako te majka nije dobro vaspitala...

Adonis_Vernalis

Jeste li primetili, u doba kada su svoje autobuse privatni prevoznici kupovali na svapskim otpadima, da je svuda po njima bio zalepljen znak da je u javnom prevozu zabranjena upotreba vokmena...  Da li zato sto su Svapcici glasno slusali vokmene, pa su smetali okolini (sto mi je nelogicno jer, cak i kad su bili novi, ti busevi su bili bucni)?

Nisam mogao da spavam razmisljajuci o tome  :hm

bla

Ja mislim da je to stavljeno jer bi frekvencija koju emituje walkman izazvala spontanu destrukciju autobusa, a samim tim i svih putnika. Ko zna sta su sadrzali ti svapski avtobusi...

Smrda

a mozda su samo mislili da je to nekulturno?!?!?